הסיפור מאחורי ההצלחה

נורופן לילדים - אודות הורדת חום ילדים באמצעות משכך כאבים לילדים

נורופן ונורופן לילדים מיוצרים ע"י Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd.
בשנת 1960, שלושה מדענים מ- Boots (חברת תרופות מובילה בבריטניה, אשר נקנתה ב- 2005 ע"י רקיט בנקיזר), פיתחו את התכשיר איבופרופן – המרכיב הפעיל בנורופן ובנורופן לילדים.
בראשית דרכו, היה איבופרופן תכשיר הנמכר על פי מרשם רופא בלבד. ב- 1983, לאחר שזכה במוניטין של משכך כאבים יעיל, אושר איבופרופן למכירה ללא מרשם והחלה מכירה של נורופן מבוגרים.

נורופן לילדים ואיברופן - חדשנות בתחום משככי כאבים לילדים

לאור הצלחתו הרבה של נורופן, הבנו כי חסר משהו. הורים רבים השתמשו בתכשיר נורופן ובטחו בו, אך לא יכלו לתת אותו לילדיהם. לאחר שהקשבנו לצרכיהם ולחששותיהם, פיתחנו את התכשיר הראשון לשיכוך כאבים לילדים המבוסס על איבופרופן. התכשיר הושק כנורופן לילדים ב-1998.

השקת נורופן לילדים - משכך כאבים מבוסס איברופן

מאז השקתו של נורופן לילדים, אנו מחויבים לשיפור תמידי של התכשיר. אנו משוחחים עם אמהות ואבות כמוכם ומנסים לגלות מה אתם מבקשים עבור ילדכם והיכן אתם רואים צורך בשיפור.
אנו מבינים כי הניסיון להכריח את הילד ליטול תרופה עלול להסתיים בקרב. אם התרופה לא תהיה בטעם הנכון, קרוב לוודאי כי לא תצליחו לתת אותה לילדכם. לכן השקנו טעם נוסף לתפוז המוכר, את נורופן לילדים בטעם תות.
וזה עדיין לא הכל. בניסיון להקל עליכם את מתן המינון הנדרש, במקום כפית, בכל אריזה של נורופן לילדים תמצאו מזרק נוח וקל לשימוש עם פטנט וואקום ייחודי.